Szczecin
- Numer oferty
- 433522
- Rynek
- Wtórny
- Cena
- 579 000 PLN
- Cena za m2
- 7 551,85 PLN
- Liczba pokoi
- 3
- Powierzchnia
- 76,67 m2
- Czynsz administracyjny
- 600 PLN
- Rok budowy
- 1925
- Piętro
- 1
- Liczba pięter
- 2
- Rodzaj budynku
- Niski blok
- Stan nieruchomości
- Bardzo dobry
- Stan budynku
- Bardzo dobry
- Typ kuchni
- Widna
- Rodzaj ogrzewania
- Gazowe
- Gorąca woda
- Piec gazowy
- Piwnica
- Tak
- Ogród
- Tak
- Garaż/Miejsca parkingowe
- Tak
Udostępnij
Opis
Wyjątkowe mieszkanie z poddaszem do własnej aranżacji, ogródkiem, garażem oraz dwiema piwnicami położone w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta.
Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 48,64 m2 położone na 1 piętrze 2 piętrowego budynku wraz z przynależnymi pomieszczeniami na poddaszu, dokładnie nad mieszkaniem o łącznej powierzchni użytkowej 28,03 m2 (całkowitej około 48 m2). Do pomieszczeń na poddaszu, wejście z klatki schodowej przez antywłamaniowe drzwi, przez co pomieszczenia te po przekształceniu na cele mieszkalne mogą tworzyć samodzielne mieszkanie, bądź po połączeniu wewnętrznymi schodami stworzyć mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni użytkowej 76,67 m2.
W skład nieruchomości wchodzą:
- część mieszkalna położona na 1 piętrze o powierzchni 48,64 m2 składająca się z 2 dużych pokoi, łazienki z kabiną prysznicową, oraz dużej widnej kuchni z częścią jadalną
- część niemieszkalna - poddasze położone na 2 piętrze o powierzchni użytkowej 28,03 m2 do własnej aranżacji (powierzchni całkowita około 48 m2). Właściciel prowadził prace adaptacyjne w celu dostosowania do funkcji mieszkalnej, została zrobiona łazienka z wanną z elektrycznym podgrzewaczem wody, częściowo ocieplony sufit , wydzielone miejsce na aneks kuchenny. Powierzchnia doświetlona 2 oknami w ścianie szczytowej oraz 1 oknem połaciowym.
- 2 piwnice o powierzchniach 25,32 m2 oraz 7,27 m2.
- ogródek o powierzchni ok. 50m2 z wiatą tworzącą salon ogrodowy oraz garażem blaszanym, ocieplonym i obitym płytami OSB.
Budynek z cegły z okresu przedwojennego, ocieplony, pomalowany, po wymianie dachu ok. 10 lat temu.
W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, szkoły, przedszkole oraz park.
Gorąco polecam i zapraszam na prezentację!
Pozycja na Mapie
Anna Syska
agent nieruchomości