Szczegóły oferty

Cena1 170 000 PLN

Cena za m29 750 PLN

Powierzchnia120 m2

Powierzchnia użytkowa111,80 m2

Powierzchnia działki284 m2

Liczba pokoi5

Liczba pięter1

Stan budynkuIdealny

Opis
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyłącznością.

Na sprzedaż inwestycja deweloperska zlokalizowana w prawobrzeżnej części Szczecina - Kijewie - składająca się z dwóch budynków dwulokalowych. Trzy lokale zostały już sprzedane, do zakupu pozostał jeden lokal. Istnieje możliwość wykończenia nieruchomości pod klucz. Zakres obejmuje wykonanie podłóg (płytki na parterze oraz w łazienkach, panele na piętrze), montaż drzwi wewnętrznych wraz z klamkami, wykonanie zabudowy kuchennej bez sprzętu AGD, wyposażenie łazienek z zastosowaniem stelaży podtynkowych klasy Geberit, a także wykonanie gładzi i malowanie ścian na biało.

Łączna powierzchnia działki to 1139m2 - na każdy lokal przypada udział po 285m2 - w tym same ogródki po ok.100-120m2.

Do lokalu przynależą dwa miejsca postojowe.

Każdy lokal mieszkalny składa się z dwóch poziomów (plus antresola) o powierzchni użytkowej 111,8m2.
W jej skład wchodzą:

PARTER:
- salon z jadalnią 41,6 m2,
- kuchnia 5,2 m2,
- łazienka z prysznicem 2,2 m2,
- pomieszczenie gospodarcze 1,4 m2,
- wiatrołap 3,8 m2.

PIĘTRO:
- 4 pokoje: 10,9 m2 10,6 m2 9,5 m2 i 8,1 m2,
- łazienka 5,3 m2,
- korytarz 5,6 m2,
- antresola 7,6 m2.

Budynki wykonane z zastosowaniem technologii pasywnej. Wybudowane z silikatu, ocieplone styropianem 15 cm. Usadowione na ocieplonej płycie podłogowej. Ogrzewanie i ciepła woda z pompy ciepła. Dodatkowo panele fotowoltaiczne.

Media z sieci miejskiej.

Świetna lokalizacja - dostęp do pełnej infrastruktury, bliskość Puszczy Bukowej, ścieżek rowerowych oraz dogodny wyjazd z miasta.

Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentacje!