Działka z pięknym widokiem na panoramę miasta

Działka | Sprzedaż | Szczecin, Podjuchy, ul. Zapiecek

595 000 PLN

Cena
595 000 PLN
Cena za m2
451 PLN
Pow. działki
1 317 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Mocno nachylona
Numer oferty
440796

Opis

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w szczecińskich Podjuchach, z wyjątkowym, panoramicznym widokiem na miasto. To miejsce trudno opisać słowami – widok i klimat najlepiej poczuć na żywo.

Działka posiada zapewnienie dostawy wody oraz kanalizacji. Energia elektryczna i gaz dostępne są w drodze dojazdowej. Teren o wymiarach około 28 x 46 m daje szerokie możliwości zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną. Wjazd na działkę od strony północno-zachodniej.

Zgodnie z planem ogólnym gminy, nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dojazd zapewnia droga prywatna.

Idealna propozycja dla osób szukających spokojnej lokalizacji z niepowtarzalnym widokiem, a jednocześnie z dogodnym dostępem do miasta.

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Brak
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Droga dojazdowa
Utwardzona
Komunikacja
Autobus

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest City Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy Wojska Polskiego 150/2, 71-324 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@city-szczecin.pl… czytaj więcej
© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - asaricrm.com